Mikołajki
Szóstego grudnia wszyscy uczniowie Szkoły Branżowej wraz z wychowawcami klas Ośrodka spotkali się na Mikołajkowym poczęstunku z paczkami niespodziankami. Wcześniej każdy z uczestników wylosował osobę , której ma przygotować prezent. Podczas spotkania po wręczeniu upominków każdy opowiedział kogo wylosował i dla kogo zrobił prezent.



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!