MISTRZOSTWA POLSKI W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ
W dniach 25-27 listopada 2022r. w Płocku odbyły się Mistrzostwa Polski
w Halowej Piłce Nożnej. Reprezentacja Województwa Zachodniopomorskiego wygrała wszystkie mecze i zajęła zasłużone I miejsce. Skład reprezentacji tworzyli wyselekcjonowani zawodnicy z całego województwa, a jednym z nich był Szymon Gosik - uczeń szkoły branżowej I stopnia w Suliszewie. Trenerem Kadry województwa był Pan Grzegorz Bajko -nauczyciel wychowania fizycznego SOSW w Suliszewie.
Gratulujemy zwycięstwa w całym turnieju!



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!