WYCIECZKA DO MUZEUM TECHNIKI I KOMUNIKACJI ORAZ DO PARKU TRAMPOLIN
W dniu 08.11.2022 r. klasy 4-6 A/B Szkoły Podstawowej uczestniczyły w wycieczce do Szczecina. Odwiedziliśmy Muzeum Techniki i Komunikacji – Zajezdnia Sztuki oraz park trampolin „Fun Jump”. Zwiedziliśmy całe muzeum, zapoznaliśmy się z cudami techniki motoryzacyjnej ubiegłego wieku oraz zobaczyliśmy zabytkowe maszyny do pisania oraz szycia, które były produkowane na terenie Szczecina w ubiegłym stuleciu. Następnie udaliśmy się do parku trampolin, gdzie aktywnie spędziliśmy czas. Było bardzo miło i energicznie – zobaczcie sami…



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!