Trzymaj Formę
W ramach akcji TRZYMAJ FORMĘ uczniowie klasy 7b Szkoły Podstawowej oraz Szkoły Przysposabiającej do Pracy przygotowali dla koleżanek i kolegów witaminowy, smaczny i zdrowy koktajl. Napój zawierał zmiksowane banany, jabłka, jarmuż, szpinak, kiwi oraz sok jabłkowy. Częstując smakołykiem uczniowie życzyli wszystkim zdrowia i smacznego. Dbając o zdrowe nawyki żywieniowe planujemy kontynuację programu.



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!