Logo Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Suliczewie

Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych

Ocena 0/5

W dniach 23.09-24.09.2022 r. w  Łosicach odbyły się Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych. Nasz Ośrodek pod opieką Piotra Wasilewicza i Czesława Kozaka reprezentowali: Kinga Sosnowska, Arkadiusz Gaik i Dominik Bińkowski. Do miejsca docelowego dotarliśmy w piątek po dziesięciogodzinnej podróży pociągiem z trzema przesiadkami w Warszawie, Siedlcach i Niemojkach. Następnego dnia nasi uczniowie  rozpoczęli zmagania z zawodnikami z 11 województw.  Trasa  przełajów była bardzo wymagająca i przebiegała wśród pięknych łosickich lasów. Bezkonkurencyjny  na dystansie 1500 m okazał się Dominik, który zdobył tytuł Mistrza Polski. Kinga  na dystansie 1200 m zajęła 8 miejsce, a Arek na dystansie 3000 m zajął 9 miejsce. 

Zawodnikom gratulujemy wyników i życzymy sukcesów w dalszych sportowych zmaganiach.

Galeria zdjęć

Przełaj Łosice (1) Przełaj Łosice (2) Przełaj Łosice (3) Przełaj Łosice (4) Przełaj Łosice (5) Przełaj Łosice (6) Przełaj Łosice (7) Przełaj Łosice (8) Przełaj Łosice (9) Przełaj Łosice (10) Przełaj Łosice (11) Przełaj Łosice (12) Przełaj Łosice (13) Przełaj Łosice (14) Przełaj Łosice (15) Przełaj Łosice (16) Przełaj Łosice (17) Przełaj Łosice (18) Przełaj Łosice (19) Przełaj Łosice (20) Przełaj Łosice (21) Przełaj Łosice (22) Przełaj Łosice (23) Przełaj Łosice (24) Przełaj Łosice (25) Przełaj Łosice (26) Przełaj Łosice (27) Przełaj Łosice (28)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności