Logo Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Suliczewie

Konkurs Recytatorski dla Uczniów z Niepełnosprawnością

Ocena 0/5

25 kwietnia 2023 r. wzięliśmy udział   w Konkursie Recytatorskim dla Uczniów z Niepełnosprawnością zorganizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 3 w Choszcznie. 

    

   Uczestnicy prezentowali utwory polskich poetów, a oceniało ich jury.    Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki. Nasz Ośrodek reprezentowali: Kinga Sosonowska, Wiktoria Gaik, Zuzanna Paszkowska, Paulina Świątczak, Xawier Bartos – Kaluba. 

Pojechała także z nami Natalia Trot, która pięknie zaśpiewała piosenkę pt. „Zachwyca nas Polska”. Opiekunami były panie: Anna Ludwisiak i Ewa Gnysińska.

Galeria zdjęć

IMG_0269 IMG_0273 IMG_0276 IMG_0278 IMG_0280 IMG_0284 IMG_0289 IMG_0290 IMG_0293 IMG_0294 IMG_0298 IMG_0299
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności